2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podgórze
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca od zaraz! Konsultant Klienta, Sprzedawca - WOLNE WEEKENDY

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób komunikatywnych i dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 -17:00 na stanowisko:

  • Konsultant Klienta - praca w projekcie Play.

GWARANTUJEMY:

  • Stałe godziny pracy (09:00-17:00);

  • Stawkę 23,50/h + wysokie prowizje;

  • Szkolenie wprowadzające;

  • Pełne wsparcie ze strony Koordynatorów;

  • Dogodne warunki pracy (możliwość pracy w piątki do 13:00)

  • Wygodne, indywidualne stanowisko pracy;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Przyjazną atmosferę;

  • Sprzęt służbowy;

  • Spotkania integracyjne dla całego zespołu;

  • Konkursy motywacyjne (wyjazdy firmowe);

  • Pakiet Multisport oraz prywatną opiekę medyczną LUXMED;

OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności współpracy, zaangażowania i umiejętnego słuchania;

  • Chęci poszerzania wiedzy w zakresie obsługi Klienta;

  • Motywacji, chęci do pracy i pozytywnego nastawienia;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczna obsługa Klienta Sieci Play;

  • Sprzedaż telefonów do abonamentów;

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem;

  • Przedłużanie umów obecnych Klientów;

  • Sprzedaż nowych usług;

  • Poszukujesz stałego zatrudnienia;

  • Chcesz otrzymywać comiesięczną premię adekwatną do wykonanej pracy;

  • Nie boisz się kontaktu z ludźmi i sprzedaży telefonicznej;

Wyślij do nas swoje CV i daj sobie szansę na rozwój!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na

przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833kuc)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 901499797