2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Kalisz
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca od zaraz - Niemcy / Ogrodnictwo / Plewienie kwiatów / Wózkowy

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Firma Dieter Denzer Gartenbau działająca na rynku niemieckim od roku 1977, specjalizująca się w produkcji kwiatów doniczkowych, poszukuje mężczyzn i kobiet do pracy w szklarni, na halach i na polu przy kwiatach wielosezonowych. Jesteśmy firmą oferującą zatrudnienie w Niemczech, na niemieckich warunkach. Wszyscy nasi pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę, wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej.

Zakres obowiązków:

- sadzenie sadzonek kwiatowych,

-pielęgnacja i etykietowanie roślin

- sortowanie, pakowanie, wysyłka

- obsługa maszyn

- prace ogólne

Wymagania:

-dyspozycyjność i chęć do pracy w grupie

-znajomość języka niemieckiego mile widziana

-atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę tymczasową (od zaraz do końca sierpnia; istnieje możliwość pracy całorocznej)

- umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

- zakwaterowanie (pokoje 2,3, 4-osobowe )

- możliwość wykupienia posiłków w zakładzie pracy

Wyślij swoje CV i dołącz do zespołu Dieter Denzer Gartenbau już dziś! Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV drogą mailową. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Brak zapisu uniemożliwi rozpatrzenie przesłanej kandydatury w powyższym procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 914618736