2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca OD ZARAZ od 4150zł do 6000 zł na rękę Operator produkcji

Wynagrodzenie

4 950 - 7 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

AUTO - LUX s.r.o. z siedzibą w Czeskim Cieszynie poszukuje pracowników dla firmy DAS Czech s.r.o. na pozycję:

·         Operator produkcji

Produkcja metalowych komponentów do siedzeń samochodowych. Lekka praca, doświadczenie nie jest wymagane.Mile widziani Panowie !

Miejsce pracy: Hranice na Moravě (CZ)

Zapewniamy codzienny transport: z Cieszyna, Żory, Jastrzębia Zdr, Rybnik,Wodzisław Śl. Oraz możliwość zakwaterowania z dojazdem z Jastrzębia Zdr.

Czas dojazdu do pracy: 50 minut

Praca w trybie 3 zmianowym (po 8 godzin pracy od poniedziałku do piątku)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Obsługa robotów spawalniczych

·         Proste prace produkcyjne

·         Przestrzeganie zasad BHP

·         Raportowanie wykonywanej produkcji

WYMAGANIA:

·         Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

·         Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (nie jest to warunek konieczny)

·         Wykształcenie zawodowe lub średnie

·         Zaangażowanie, motywacja, sumienność i punktualność

·         Nie przeprowadzamy testów zręcznościowych

OFERUJEMY:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zatrudnienie przez firmę :  AUTO - LUX s.r.o.

·         Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie (między 4150 zł, a 6000 zł netto (około 23000 tys kc - 33000 tys kc Netto) na rękę! , zależności od stanowiska pracy i przyznanych bonusów )

·         Stawka godzinowa 126,5 KC + premia punktowa do 20,5kc do stawki godzinowej + miesięczny Bonus frekwencyjny 1100 kc + Bonus wakacyjny do 6500 kc ( po odpracowaniu min 6 pełnych miesięcy )+ Bonus świąteczny 6500 kc

·         Dodatki za nocne zmiany i weekendy - 10%, święta w Czechach 100%

·         Bonus 700 CZK za odpracowaną 6 zmianę w tygodniu

·         Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i doświadczenia

·         Pełne szkolenie

·         Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

·         Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy

·         Bardzo dobrą atmosferę w pracy

·         Dojazd do pracy z Żory, Cieszyna, Jastrzębia Zdr, Rybnik , Wodzisław Śl.

·         Możliwość zakwaterowania w Jastrzębiu Zdr. Z dojazdem do pracy .

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila z dopiskiem Pracownik Produkcyjny lub kontakt telefoniczny (proszę o kontakt w godzinach 8-17).

E-mail podam w wiadomości lub pod numerem telefonu.

Adres biura agencji: Masarykovy sady 51/27, Český Těšín (Czechy)

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych , również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 875406462