2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łęczyca
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca od zaraz - Ozorków - Produkcja Detali Miedzianych

Lokalizacja

Łęczyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915), dla swojego klienta - producenta detali z miedzi, poszukuje kandydata na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI.

Lokalizacja

• Ozorków ul. Łęczycka

Zadania:

•Obsługa maszyn i urządzeń pomiarowych - takich jak suwmiarka

•Kontrola produkcji przewodów elektrycznych i podzespołów do transformatorów

•Proste prace porządkowe

Od kandydata oczekujemy:

•Znajomość rysunku technicznego - Warunek konieczny

Mile widziane doświadczenie w branży ślusarskiej

•Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami

•Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin w systemie 3- zmianowym

Zapewniamy:

•Wynagrodzenie około 5000 brutto miesięcznie - Wypłata do 10 dnia miesiąca

•Umowę o pracę

PRACA OD ZARAZ!

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcom, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Łęczyca,

Łódzkie

Łódzkie, Łęczyca
ID: 884643472