2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Piotrków Trybunalski
Atalian Poland Sp z oo
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca dodatkowa! Piotrków Trybunalski, Al. Gen. Sikorskiego

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 80 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu prowadzenia własnego biznesu.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, wyznaczonych stref na sklepie​  w obiekcie handlowym​ w Piotrkowie Trybunalskim przy Al. Gen. Sikorskiego

Czas pracy: 6.00-10.00 poniedziałek- sobota + niedziele handlowe

Praca na zastępstwo, z możliwością przedłużenia współpracy!

Wymagania:

- chęci do pracy, zaangażowanie

- mile widziana książeczka sanepidowska

Szczególnie zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności!

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- wynagrodzenie zawsze na czas!

- stawkę: 27,70 zł brutto/godz.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8.00-14.00

Nr kontaktowy: 51*******33

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 912990892