2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Bytom
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca od zaraz! Przedłużanie umów, bez doświadczenia

Wynagrodzenie

4 432 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób komunikatywnych w przedziale wiekowym 18-26 lat i dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 na stanowisko Konsultant/Doradca Klienta.

Firma zajmuje się telefoniczną sprzedażą usług jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce - Play.

Brak doświadczenia nie stanowi problemu - wystarczy motywacja, chęć do działania i dyspozycyjność, a wszystkiego Cię nauczymy!

Praca polega na kontakcie telefonicznym z naszym Klientem w celu dopasowania najlepszego rozwiązania.

Gwarantujemy:

  • Stawkę 27,70/h + wysokie prowizje

  • Szkolenie wprowadzające

  • Wygodne, indywidualne stanowisko pracy

  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • Dodatkowe benefity i liczne konkursy sprzedażowe

  • Dobrze skomunikowane miejsce pracy

  • Pakiet MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną LUXMED

Zadania:

  • Przedłużanie umów obecnych Klientów

  • Sprzedaż nowych usług

  • Realizacja planu sprzedażowego

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem

Oczekujemy:

  • Zaangażowania w realizację działań

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Umiejętności pracy w zespole

Nie czekaj - aplikuj już dziś!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)".

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 864906526