2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Złotoryja
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca od zaraz / sprzątanie biur na hali + mycie maszynowe/ ZŁOTORYJA

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Złotoryja

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Amlux specjalizująca się w świadczeniu usług w branży porządkowej zatrudni energiczne osoby do sprzątania obiektu w Złotoryi przy ul. Przemysłowej.

Sprzątanie biur na hali:

Praca poniedziałek – piątek (poniedziałek od 10:00-13:00, od wtorku do piątku 14:00-17:00).

Zakres obowiązków:

Mycie i opróżnienie koszy na śmieci, mycie blatów biurek , wycieranie kurzu, mycie grzejników, kratek wentylacyjnych, luster i glazury, sanitariatów,  dezynfekcja słuchawek telefonicznych, mycie przeszkleń do 3 metrów, uzupełnianie środków higieny osobistej – ręczniki , papier toaletowy, mydło.

 Pan/Pani (1 osoba) na 3h dziennie od poniedziałku do piątku (godziny pracy do indywidualnego ustalenia)

Zakres obowiązków: mycie maszynowe hali produkcyjnej i magazynu - maszyna samojezdna.

UWAGA: Istnieje możliwość połączenia ( sprzątanie biur + mycie maszynowe w jeden etat 6 godz.)

Oferujemy:

Praca 3 godziny od poniedziałku do piątku

Wolne weekendy

Umowa o pracę/umowa zlecenie

Stawka 27,70 brutto / godzina.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 906701523