2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Dąbrowa Górnicza
Atalian Poland Sp z oo
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca od zaraz! Utrzymanie czystości, Dąbrowa Górnicza ul. Sobieskiego

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaZapraszamy seniorów

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 80 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu prowadzenia własnego biznesu.

Zakres obowiązków:

Praca przy utrzymaniu czystości w obiekcie handlowym, przy ul. Sobieskiego w Dąbrowie Górniczej

Szukamy osób na stanowiska:

1. Obsługi maszyny myjąco-czyszczącej (do przyuczenia), obsługi belownicy, dopychania wózków klientów.  Praca zmianowa od poniedziałku do soboty oraz niedziele handlowe, w godzinach 6.00-13.00/ 13.00-22.00 - umowa zlecenie, stawka 27,70 zł/h brutto

2. Sprzątanie hali sprzedaży, toalet oraz zaplecza socjalnego. Praca w godzinach 6.00-13.00, od poniedziałku do soboty (jeden dzień w tygodniu wypada wolny) - umowa o pracę stawka 4242 zł brutto miesięcznie

Szczególnie zachęcamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnością!

Wymagania:

Dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie, samodzielność, chęć do pracy

Oferujemy:

Umowę zlecenie/ o pracę, zależnie od stanowiska (jak wyżej)

Terminową wypłatę wynagrodzenia do 10. dnia każdego miesiąca

Stawki (zlecenie -27,70 zł/h brutto, umowa o pracę - 4242 zł brutto miesięcznie)

Pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 66*******55 lub 66*******13 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 912634110