2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Bronowice
Atalian Poland Sp z oo
Dodane 29 maja 2024

Praca od zaraz! Utrzymanie czystości - Kraków, Bronowice

Wynagrodzenie

2 121 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 80 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu prowadzenia własnego biznesu.

Zakres obowiązków:

Praca przy utrzymaniu czystości w obiekcie handlowym, Kraków-Bronowice, przy ul. Stawowej

Szukamy osób na stanowisko:

Sprzątanie hali sprzedaży, toalet oraz zaplecza socjalnego. Praca w godzinach 6.00-10.00, od poniedziałku do soboty (jeden dzień w tygodniu wypada wolny) - umowa o pracę na 1/2 etatu

Wymagania:

Chęci do pracy, zaangażowanie

Szczególnie zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności!

Oferujemy:

- Umowę o pracę na 1/2 etatu

- Wynagrodzenie w kwocie 2121 (od lipca 2150) zł brutto miesięcznie

- Wynagrodzenie zawsze na czas!

- Wsparcie ZFRON

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 66*******71 od pon do pt w godz. 8.00-16.00

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 916940577