2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Marcin
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca od zaraz w Tychach! Lider/Kierownik zmiany w firmie produkcyjnej

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Obecnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją komponentów do małego AGD poszukujemy:

Lidera/Kierownika Zmiany

Obowiązki:

- zarządzanie niewielkim zespołem pracowników (3-5 osób);

- delegowanie zadań;

- ustawianie maszyn;

- diagnozowanie awarii i usuwanie drobnych usterek;

- współpraca z innymi działami firmy.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na maszynach wtryskowych i rozdmuchowych;

- znajomości procesów wtrysku i rozdmuchu;

- umiejętności przezbrajania maszyn, naprawy oraz regulacji parametrów;

- efektywności w organizacji pracy własnej oraz zespołu;

- dużej samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu;

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym(6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku;

- wykształcenie min. średnie;

- umiejętności zarządzania zespołem;

- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę;

- wynagrodzenie w wysokości 5000-6000 zł brutto miesięcznie;

- po okresie próbnym miesięczną premie frekwencyjną w wysokości 550zł brutto;

- stabilność zatrudnienia;

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń 735 924 008

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 891380654