2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ursynów
Dodane 01 maja 2024

Praca od zaraz/ Zlecenie/Sklep alkoholowy/Ursynów

Wynagrodzenie

24 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

OPIS

Sieć sklepów alkoholowych poszukuje osób na stanowisko: Kasjer- sprzedawca

Dołączenie do zespołu da Ci możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w pracy z ludźmi.

Miejsce wykonywania pracy Warszawa- Ursynów ( Strzeleckiego )- sklep alkoholowy

Oferujemy:

-Umowa zlecenie, stawka godzinowa 20 zł netto za godzinę (na rękę)

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

-Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.

-Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Pracę w przyjaznej atmosferze.

Zakres obowiązków:

-Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

-Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

-Dbałość o czystość w sklepie i właściwą ekspozycję towarów.

Oczekujemy:

-Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności pracy w zespole.

-Entuzjazmu i chęci do pracy.

-Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.

-Zaangażowania.

-Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego będzie dodatkowym atutem. Komunikatywna znajomość języka polskiego jest obowiązkowa

Lokalizacja

Ursynów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ursynów
ID: 914196232