2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Radomsko
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca Od Zaraz! Złota Rączka - Pracownik Techniczny

Wynagrodzenie

5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915), dla swojego Klienta zajmującego poszukuje kandydata na stanowisko PRACOWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO.

Miejsce pracy:

·        Radomsko

Zakres obowiązków:

·        Prace ślusarskie

·        Przezbrajanie form

·        Prace serwisowe

·        Konserwacja maszyn

Oferujemy:

·        Umowa o pracę

·        Zarobki od około 5300 zł brutto

·        Wymagamy dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

PRACA OD ZARAZ!

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcom, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 912617352