2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Praga-Południe
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca - Olimp w Promenadzie zatrudni osobę do produkcji surówek

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Restauracja Olimp w Galerii Atrium Promenada w Warszawie zatrudni osobę do produkcji surówek i sałatek na pół etatu. Poszukujemy osób z pasją, zaangażowanych w swoją pracę, kreatywnych, które chcą wraz z nami tworzyć to miejsce, rosnąć wraz z nim a nie tylko w nim pracować. Chcemy zatrudniać ludzi, którzy są pozytywnie nastawieni do życia, uwielbiają jedzenie, mają już doświadczenie ale wciąż chcą się uczyć i rozwijać.

Oferujemy:

- umowę o pracę (lub jeśli wolisz inną formę zatrudnienia);

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin i posiadanych kwalifikacji (25 zł netto za godzinę);

- posiłek w pracy;

- pracę w przyjaznym otoczeniu;

- możliwość rozwoju i pracy na pełen etat na innym stanowisku.

Oczekujemy:

- chęci i zaangażowania;

- dobrej organizacji pracy;

- umiejętność pracy w zespole;

- czystości, dbania o stanowisko i powierzone mienie;

- punktualności i sumienności.

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Twoje obowiązki:

- wstępna obróbka warzyw;

- przygotowywanie surówek i sałatek;

- inne proste czynności zlecone przez kucharza;

- prace porządkowe, dbanie o czystość w kuchni.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 841856180