2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 13 maja 2024

Praca - Operator CNC

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PUT PRODUKCJA-USŁUGI-TECHNOLOGIA sp. z o.o.

Nasza firma działa na rynku od 2014 r. Działamy w branży metalowej, w przemyśle elektroenergetycznym. Zajmujemy się obróbką materiałów stalowych. Wykorzystujemy do tego zaawansowane maszyny CNC tokarskie oraz frezarskie, konwencjonalne tokarki i frezarki, wypalarki plazmowe oraz wiele innych.

Operator CNC

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie

  • Dobieranie narzędzi, parametrów obróbki oraz programów CNC

  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Kontrola wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych

  • Kontakt z działem technologów

  • Dbanie o jakość produkowanych detali

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku operator maszyn CNC

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej, dokładność, obowiązkowość oraz chęć doskonalenia

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dla osób bez doświadczenia - możliwość nauki pracy na obrabiarkach CNC

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Bony na święta

  • Wolne weekendy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca zgodna ze wszystkimi normami

  • Miła i przyjazna atmosfera pracy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 696229277