2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rudnik
Dodane 18 kwietnia 2024

PRACA Operator koparki

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rudnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

WOKAS S.A ogłasza nabór na stanowisko:

Operator koparki

Zakład produkcyjny Rudnik, miejsce pracy: kopalnie spółki zlokalizowane w powiecie łosickim

Siedziba pracodawcy: 08-200 Łosice, ul. Błonie 5a, woj. mazowieckie

Wymagania formalne:

·         aktualne uprawnienia do obsługi koparki

·         doświadczenie w pracy jako operator

Główne zadania:

·         prowadzenie prac załadunkowych i rozładunkowych

·         wydobywanie materiałów kopalnych i załadunek

·         wywożenie i dowożenie materiałów kopalnych

·         uczestniczenie w przygotowywaniu terenu do prac

Zgłoszenia zawierające CV  prosimy o przesyłanie do e-mailowo na adres: mariusz.ilczuk (małpka) wokas.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem:  tel.kom. 60*******63

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym CV przez WOKAS Spółka Akcyjna z siedzibą w Łosicach, adres: ul. Błonie 5a, 08-200 Łosice, łącznie z wizerunkiem, w celu wykorzystania w procesie rekrutacji na stanowisko Operator koparki. Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na wykorzystanie niniejszego CV dla potrzeb dalszych etapów rekrutacji i innych rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez Spółkę.

Spółka informuje, że „INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH KANDYDATÓW DO PRACY” - klauzula informacyjna, w związku z obowiązkiem wynikającym z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), znajduje się na stronie internetowej Spółki pod adresem www.wokas.pl

Lokalizacja

Rudnik,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rudnik
ID: 891372444