2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane 16 kwietnia 2024

PRACA Operator koparko-ładowarka

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię pracownika do pracy na stałe na skupie złomu do obsługi maszyny przeładunkowej

Obowiązki: • sortowanie złomu ręcznie oraz maszynowo (praca na otwartej przestrzeni) • załadunek/rozładunek kontenerów • utrzymanie porządku na placu składowania Wymagania • znajomość branży • mile widziane doświadczenie w pracy na koparce przeładunkowej Oferujemy: • umowę o pracę • przyjazną atmosferę pracy

wynagrodzenie do dogadania

Więcej informacji podamy przy rozmowie W celu weryfikacji poproszę o przysłanie CV z danymi i historią pracy na adres e-mail a my skontaktujemy się w sprawie pracy po rozpatrzeniu CV albo proszę o kontakt pod nr tel 60*****60 lub 50*****66

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912123633