2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Gronów
Dodane 15 kwietnia 2024

PRACA Operator ładowarki

Wynagrodzenie

4 800 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gronów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

WOKAS S.A ogłasza nabór na stanowisko:

Operator ładowarki

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny Gronów, gmina Dąbie, woj. lubuskie

Wymagania formalne:

  • aktualne uprawnienia do obsługi ładowarki

  • doświadczenie w pracy jako operator

Główne zadania:

  • przygotowywanie produktu według obowiązujących receptur

  • prowadzenie prac załadunkowych i rozładunkowych

  • wywożenie i dowożenie materiałów kopalnych

  • dowóz surowca do produkcji

  • uczestniczenie w przygotowywaniu terenu do prac

Zgłoszenia zawierające CV  prosimy o przesyłanie do e-mailowo na adres: lukasz.stepiuk (małpka) wokas.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem:  tel.kom.6********00

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym CV przez WOKAS Spółka Akcyjna z siedzibą w Łosicach, adres: ul. Błonie 5a, 08-200 Łosice, łącznie z wizerunkiem, w celu wykorzystania w procesie rekrutacji na stanowisko Operator ładowarki. Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na wykorzystanie niniejszego CV dla potrzeb dalszych etapów rekrutacji i innych rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez Spółkę.

Lokalizacja

Gronów,

Lubuskie

Lubuskie, Gronów
ID: 911877750