2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Szarbków
Magdalena Dąbrowska
Dodane 23 kwietnia 2024

PRACA Operator Linii Produkcyjnej / Rigips / Pińczów

Lokalizacja

Szarbków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszej Fabryki Rigips w Szarbkowie poszukujemy Operatora Linii Produkcyjnej.

OFERUJEMY :

  •    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  •    Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy

  •    Grupowe ubezpieczenie na życie

  •    Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny opłacaną przez firmę

  •    Zniżki pracownicze i dofinansowania

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Obsługa linii produkcyjnej płyty g-k

  • Obsługa wózka widłowego

  • Produkcja zgodnie z wymaganiami jakościowymi

  • Kontrola jakości produkowanego wyrobu oraz kontrola prawidłowości prowadzonego procesu produkcyjnego

  • Prace mechaniczne maszyn podczas postojów remontowych

NASZE WYMAGANIA:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z produkcją mile widziane

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć rozwoju swoich kompetencji i umiejętności

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu elektryki lub mechaniki będzie dodatkowym atutem

  • Uprawnienia do obsługi wciągników – mile widziane

Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Okrężna 16, numer telefonu: (048) 323 396 300, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000086064, numer NIP: 5220101585, REGON: 011114850, o kapitale zakładowym w wysokości 314 627 500 zł, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Szarbków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Szarbków
ID: 891681636