2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Dołuje
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca - operator maszyn

Lokalizacja

Dołuje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Operator Maszyn - Produkcja Tablic Rejestracyjnych

Poszukujemy osób (praca dla mężczyzn) na stanowisko Operatora Maszyn w naszej firmie Eurotab przy produkcji tablic rejestracyjnych. Szukamy kandydatów z doświadczeniem w pracy na produkcji oraz przy obsłudze maszyn.

Obowiązki:

·        Obsługa maszyn do produkcji tablic rejestracyjnych zgodnie z wymaganiami i standardami jakościowymi

·        Ustawianie maszyn, kontrola i regulacja procesów produkcyjnych

·        Wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem

·        Praca w zespole, dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

·        Raportowanie bieżących problemów i awarii maszyn do przełożonych

·        Wykonywanie innych powierzonych zadań związanych z produkcją tablic rejestracyjnych

Wymagania:

·        Doświadczenie w pracy na produkcji oraz obsłudze maszyn

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

·        Zdolność do pracy w systemie zmianowym

·        Gotowość do pracy w warunkach produkcyjnych

Oferujemy:

·        Stabilną pracę w renomowanej firmie

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·        Pracę w nowoczesnym i dobrze wyposażonym zakładzie produkcyjnym

·        Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Lokalizacja

Dołuje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dołuje
ID: 913697064