2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Drezdenko
Justyna Drabina
Dodane 01 maja 2024

Praca -> Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Drezdenko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Posiadasz doświadczenie produkcyjne jako operator maszyn?

Zależy Ci na stabilnej pracy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i awansów finansowych?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK nie wahaj się i APLIKUJ już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • profesjonalny system szkoleń
  • poukładane procesy produkcyjne

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań tekturowych
  • kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w standardach jakościowych
  • ustawianie/przezbrajanie maszyn, dbanie o ich stan techniczny i prawidłowe użytkowanie
  • współpraca z działem technicznym w realizacji przeglądów technicznych

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze linii produkcyjnej
  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • dokładności, rzetelności, uczciwości

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Drezdenko,

Lubuskie

Lubuskie, Drezdenko
ID: 912374903