2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zbójno
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca - operator maszyn rolniczych, mechanik (z bliska)

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zbójno

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma BIOBOR Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Operator maszyn rolniczych

Zakres obowiązków:

- konfigurowanie maszyn i osprzętu oraz przygotowanie ich do pracy,

- cykliczne konserwowanie maszyn,

- wydawanie/przyjmowanie zbóż oraz sporządzenie odpowiedniej dokumentacji,

- odpowiednia pomoc współpracownikom (w tym również kontakt z biurem),

- wykonywanie zabiegów na polu,

- dbałość o porządek i ład w miejscu pracy oraz zachowanie czystości maszyn i ich otoczenia.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

-uprawnienia na opryskiwacz, kombajn lub gotowość do ich uzyskania

- sumienność

- zaangażowanie i dobra organizacja pracy

- dyspozycyjność do pracy,

- doświadczenie w pracach polowych i znajomość nowoczesnych maszyn i ciągników rolniczych.

Gwarantujemy:

- dopasowanie formy zatrudnienia do potrzeb kandydata

- stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie

- wysokie wynagrodzenie: podstawa + prowizje motywacyjne

- swobodną atmosferę pracy

- finansowanie podwyższania kwalifikacji.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o aplikowanie przez OLX lub dostarczenie dokumentów w wersji papierowej na adres firmy.

Lokalizacja

Zbójno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Zbójno
ID: 852263719