2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Janikowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca - Operator Utrzymania Ruchu w Ciech Serwis i Remonty

Lokalizacja

Janikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

CIECH Serwis i Remonty Sp. z o.o. jest spółką dedykowaną w Grupie CIECH do wykonywania kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych. Podstawowym kapitałem Spółki jest wiedza, doświadczenie oraz kompetencje pracowników, którzy poprzez wykonywanie usług zapewniać będą ciągłość zachodzących procesów i gwarantować niezawodność urządzeń w ciągach produkcyjnych.

Twój zakres obowiązków:

  • Prace demontażowe, montażowe i czyszczące maszyn, urządzeń i aparatów
  • Czyszczenie mechaniczne i udrażnianie przepływów wymiana armatury
  • Naprawy maszyn oraz ich elementów konstrukcyjnych
  • Realizacja zgłoszonych zleceń oraz usuwanie awarii

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe – profil techniczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze oraz uprawnienia energetyczne

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Spotkajmy się i porozmawiajmy co możemy Ci zaoferować!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Janikowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Janikowo
ID: 901971419