2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piła
Dodane 02 maja 2024

praca - operator wtryskarek

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PROFIL WYTWÓRNIA PROFILI BUDOWLANYCH Z PVC Spółka z o.o.

wiodący polski producent systemów kanalizacyjnych i rynien z PVC

poszukuje kandydata na stanowisko:

OPERATOR WTRYSKAREK

Obowiązki

  • Kontrola zasypu wtryskarki

  • Uzupełnianie i przygotowanie kartonów, uszczelek i innych niezbędnych rzeczy do bieżącej produkcji.

  • Kontrola pracy poszczególnych elementów wtryskarki.

  • Kontrola jakości kształtek.

  • Gratowanie i uszczelkowanie kształtek.

  • Kodowanie kształtek.

  • Pakowanie kształtek zgodnie z wytycznymi dotyczącymi pakowania w karton/worki i paletowania dla poszczególnych rodzajów kształtek.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji na stanowisku operatora maszyn wtryskowych - mile widziane

  • Dyspozycyjność (3-zmianiowy system zatrudnienia)

  • Radzenie sobie ze stresem i presją czasu

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania zadań

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników pracy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branż przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Rozwój kwalifikacji, możliwość awansu zawodowego i finansowego

  • Miłą koleżeńską atmosferę w pracy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi   Kandydatkami / Kandydatami

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest organizacja: „Profil” Wytwórnia Profili Budowalnych z PVC Sp. Z o.o. Ul. Lutycka 45, 64-920 Piła

2) kontakt z Przedstawicielem Administratora ds. Ochrony Danych: Dorota Ciurzyńska Tel. 67 215 91 24

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wyłonienie kandydatów do pracy, na staż lub praktyki na potrzeby konkretnego procesu rekrutacyjnego, ewentualnie na poczet przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 221 § 1 pkt. 4–6 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - niezbędność do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy oraz art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 221 § 1 pkt. 1–3Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - zgoda osoby na przetwarzanie danych zwykłych w przypadku kandydatów do pracy, którzy na zasadzie dobrowolności wskazali pracodawcy dane zwykłe lub wrażliwe wykraczające poza zakres danych określonych w Kodeksie pracy

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji

5) Posiada Pani/Pan prawo do:

·  dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;

·  sprostowania swoich nieprawidłowych danych;

·  żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;

· żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;

- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach  wskazanych w art. 21 RODO;

· przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez naszą Organizację dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. Pana/Pani zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Pana/Pani imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chce Pan/Pani, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Panu/Pani, uprzejmie prosimy o niezamieszczanie ich w swoich dokumentach. Pana/Pani zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami. W przypadku udanej rekrutacji, Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane w celu przygotowania umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, zgodnie z przepisami ustawowymi. Dokumenty odrzuconych kandydatów będą usuwane najpóźniej po upływie okresu przedawnienia roszczeń z tytułu dyskryminacji w zatrudnieniu,

9) Pani/Pana dane nie będą  przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

10) Pani/Pana dane podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu oraz profilowaniu

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 736481313