2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Starowa Góra
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca operatora ładowarki teleskopowe operator ładowarek teleskopowych

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starowa Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dołącz do zespołu, który stawia na rozwój i innowację!

Firma SK Rent GROUP, lider w branży wynajmu, usług oraz sprzedaży maszyn budowlanych, poszukuje ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko operatora ładowarki teleskopowej. Jesteśmy firmą, która nie tylko stawia na innowacyjność i rozwój, ale również dba o profesjonalną obsługę naszych maszyn. Posiadając unikalne maszyny w naszym parku maszynowym, zdajemy sobie sprawę z kluczowej roli operatora w zapewnieniu ich sprawności i bezpieczeństwa pracy. Dlatego poszukujemy osób z pasją do obsługi maszyn budowlanych, gotowych podjąć się tego wyzwania!

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • Obsługa ładowarki teleskopowej: Precyzyjne manewrowanie maszyną zgodnie z wytycznymi, bezpieczne podnoszenie i przemieszczanie materiałów budowlanych.

  • Przestrzeganie przepisów i norm bezpieczeństwa: Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podczas operowania maszyną.

  • Konserwacja maszyny: Wykonywanie prostych prac konserwacyjnych oraz codzienne sprawdzanie stanu technicznego urządzenia.

  • Współpraca z zespołem: Koordynacja działań z innymi pracownikami budowlanymi w celu efektywnej realizacji zadań.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze ładowarki teleskopowej oraz posiadanie odpowiednich uprawnień

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków oraz dbałość o mienie i bezpieczeństwo pracy.

  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w firmie odnoszącej ogromne sukcesy na rynku.

  • Możliwość udziału w szkoleniach dostosowanych do Twoich potrzeb.

  • Perspektywy rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

Nasza firma inwestuje w nowoczesne maszyny prosto z fabryk, co pozwala nam być pionierem w branży. Dołącz do naszego zespołu, gdzie stawiamy na rozwój, dobrą atmosferę i rzetelność, oraz wspólnie osiągamy sukcesy na rynku!

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny.

Obecnie prowadzimy również rekrutację na inne stanowiska:

  • mechanik/serwisant

  • pomocnik mechanika/serwisanta

  • kierowca kat. C+E

  • przedstawiciel handlowy

  • koordynator handlowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Starowa Góra,

Łódzkie

Łódzkie, Starowa Góra
ID: 914487398