2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Chorzów
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca pielęgniarka (um.o pracę/zlecenie/kontrakt)

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów (pod marką ORPEA Rezydencje) i Klinikach rehabilitacyjnych, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką CLINEA). Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu, gdzie poza domem opieki funkcjonują Mieszkania dla Seniorów (formuła assisted living) oraz Centrum Alzheimera. W Domach mieszkają seniorzy, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki oraz osoby, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie lub operacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie. Wśród podopiecznych są także osoby dotknięte tzw. chorobami otępiennymi (demencja) w przebiegu głównie choroby Alzheimera i Parkinsona. O zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców i pacjentów dba ponad 1200-osobowy zespół (pielęgniarki i opiekunki, fizjoterapeuci, lekarze, terapeuci zajęciowi, logopedzi i psycholodzy, personel pomocniczy i administracyjny). ORPEA Polska oferuje opiekę na oddziałach rehabilitacyjnych oraz w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia lub w formie komercyjnej. Firma jest częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA, obecnej w branży od 1989 roku.

Do pracy w Ośrodku Dom Opieki Honorata poszukujemy pracowników na stanowisko:

PIELĘGNIARZ/PIELĘGNIARKA

miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

• Ocena i stałe monitorowanie zdrowia mieszkańców.

• Przyjmowanie i wykonywanie zaleceń lekarskich.

• Zabezpieczenie ciągłości dystrybucji leków.

• Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i higienicznych.

• Udzielanie i organizacja pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i nagłych zachorowaniach.

• Organizacja innych działań pielęgniarskich wynikających z procesu pielęgnacji I / lub leczenia.

• Udział w pracy wielodyscyplinarnego zespołu terapeutycznego w tworzeniu i realizacji planów terapeutycznych.

• Tworzenie dokumentacji indywidualnej i zbiorczej wg obowiązujących procedur.

Jesteś dla nas dobrym kandydatem jeśli:

• Wykształcenie wyższe i aktualne prawo wykonywania zawodu.

• Posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

• Wykazujesz się wyrozumiałością dla osób starszych oraz ich ograniczeń.

• Cechuje Cię życzliwość, empatia, pogodne usposobienie.

• Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę.

• Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym.

• Doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem.

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność.

• Komfortowe warunki i profesjonalne narzędzia pracy.

• Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie).

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych przez udział w szkoleniach.

• Miłą atmosferę i wzajemną pomoc w doświadczonym Zespole.

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 337035928