2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rymań
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca - planista produkcji

Lokalizacja

Rymań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Container Modul Sp. z o. o. w Rymaniu poszukuje pracownika na stanowisko: planista produkcji w pełnym wymiarze godzinowym.

Zadania:

  • tworzenie planów produkcyjnych z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania zdolności produkcyjnych i dostępnych zasobów oraz nadzór nad realizacją tych planów,
  • bieżąca korekta założeń produkcyjnych,
  • proponowanie działań i rozwiązań wspomagających efektywne planowanie produkcji,
  • komunikowanie zagrożeń realizacji planu,
  • analiza efektywności i wydajności produkcji,
  • przygotowanie niezbędnych raportów, zestawień oraz analiz,
  • ścisła współpraca z innymi działami mającymi wpływ na proces planowania produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • praktyczna znajomość systemów ERP,
  • asertywność, zaangażowanie, komunikatywność, sumienność.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • świadczenia świąteczne, premię uzależnioną od wyników pracy, premię absencyjną, dodatek na dojazdy do pracy oraz inne benefity,
  • bezpłatne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • miłą atmosferę pracy.

Lokalizacja

Rymań,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rymań
ID: 797789267