2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Włochy
Dodane 09 maja 2024

Praca/płatne praktyki

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stawka: 30 zł/h

Firma Kamstrup Sp. z o.o. poszukuje studentów do pracy na stanowisku legalizacji czujników temperatury znajdującym się przy ul. Kurzawskiej 9 w Warszawie.

Praca w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku, przez cały miesiąc (do wyboru czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień lub kilka - proszę zaznaczyć wybrany(e) miesiąc(e) w zgłoszeniu). Również możliwa okazjonalna praca od września do czerwca.

Umowa zlecenie oraz elastyczne ustalenia dni i godzin pracy.

Zapewniamy szkolenie.

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie czujników temperatury na zautomatyzowanym stanowisku pomiarowym

Praca polega na wykonaniu szeregu testów polegających na porównaniu par czujników temperatury otrzymanych od klienta ze wzorcem. Oczekujemy, że kandydat będzie dokładny i samodzielny. Praca nie jest skomplikowana.

Wymagania:

  • status studenta

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność

  • dokładność

 Co oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwość współpracy przez dłuższy okres czasu

Wymagane dokumenty:

Życiorys (CV) z podaniem danych umożliwiających kontakt, tj.: adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail,

W dokumentach należy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 712336130