2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Plewiska
Dodane 02 maja 2024

Praca Plewiska - pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Czujesz, że chcesz zmienić pracę? Podjąć nowe wyzwanie? Stać się częścią zespołu, który tworzy coś innowacyjnego? Zgłoś się do nas – Letbek Sp. z o.o. ma dla Ciebie ciekawą ofertę pracy.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją mebli oraz innych elementów z tworzyw sztucznych. Chcemy być najlepsi na świecie w tej dziedzinie, a także najchętniej wybieranym dostawcą dla naszych klientów.

Znajdujemy się w Plewiskach, przy ulicy Industrialnej 5.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisku pracownika produkcyjnego w dziele klejenia gąbki.

ZADANIA:

• Obsługa maszyn produkcyjnych

• Manualne dopracowywnie i wykańczanie produktów

• Kontrola jakości gotowego produktu

• Dbałość o porządek hali

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w klejeniu lub tapicerowaniu

• Sumienność i dokładność

• Zaangażowanie oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne zarobki

• System premiowania – bonus frekwencyjny 10% pensji

• Dodatek do drugiej zmiany 10% od min. wynagrodzenia

• Dofinansowanie do karty Multisport w 60%

• Dodatek do wakacji – 1000 PLN brutto

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość pracy w sobotę

• Pracę długoterminową

• Regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

• System szkoleń

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie doświadczenia

• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 66*****92 lub przesłanie CV na adres mailowy infopl(at)letbek.com

Prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

 „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Letbek S.P. z o.o. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Letbek Sp. Z o.o. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Letbek Sp. z o.o. w Plewiskach ul. Industrialna 5. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

ENGLISH VERSION BELOW

Do you feel that you want to change your job? Take on a new challenge? Become part of a team that creates something innovative? Contact us – Letbek Sp. z o.o. have an interesting job offer for you.

We are a company in Poland which is producing high end furniture and other plastic elements. We want to be our customers preferred partner and the world’s best.

We are located in Plewiskai at Industrialna 5 street.

We are currently looking for a person as a production worker.

TASKS:

• Operation of production machines and manual refinishing of produced item

• Quality control of the finished product

• Maintaining order in the workplace

REQUIREMENTS:

• Conscientiousness and accuracy

• Commitment and reliability in the performance of the duties entrusted

WE OFFER:

• Attractive salary

• Bonus system - attendance bonus of 10% of salary

• Additional 10% from min. salary for the second shift

• Co-financing the Multisport card in 60%

• Holiday allowance - PLN 1000 gross

• Stable employment conditions based on a contract of employment

• Long-term work

• Regular payments

• Trainings

• Opportunity for professional development and gaining experience

• Work in a nice and friendly atmosphere

If you are interested, please contact us at 66*****92 or send your CV to the e-mail address infopl(at)letbek.com

Please send your CV with the following clause:

 "I agree to leave the documents related to recruitment in the database of candidates by Letbek S.P. z o.o. what will allow me to take part in subsequent recruitment processes ""

I agree to share my personal data with other subsidiaries and affiliates of Letbek Sp. z o.o. within the meaning of the provisions of the Code of Commercial Companies and potential employers for purposes related to ongoing or future recruitment processes".

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 859276112