2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Ruciane-Nida
Dodane 21 kwietnia 2024

Praca pokojowa/housekeeping Ruciane Nida

Wynagrodzenie

28 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ruciane-Nida

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Cześć! Jesteśmy Go4 Sport. Spółka, do której należą ośrodki wypoczynkowe w malowniczych miejscach w Polsce.

Obecnie posiadamy obiekty w Jastarni (Pod Cyprysami), w Rucianem Nidzie (Ruciane Park) i Ustroniu Morskim (Ustronie Park). Naszym celem jest budowanie pozytywnych doświadczeń dla naszych gości i tworzenie unikatowych miejsc do spędzania wolnego czasu dla całych rodzin, pełnych atrakcji i aktywności sportowych. Oferujemy wysoki standard zakwaterowania, znakomitą kuchnię i niespotykaną atmosferę w popularnych miejscach turystycznych w kraju, do której chce się wracać.

Aktualnie poszukujemy pokojowej do ośrodka Ruciane Park w Ruciane Nida.

Twój zakres obowiązków:

  • sprzątanie domków

  • utrzymanie czystości w częściach wspólnych resortu

  • zgłaszanie wszelkich usterek technicznych

  • ewidencjonowanie rzeczy pozostawionych przez gości

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • rzetelność

Oferujemy:

  • jasne zasady wynagradzania

  • elastyczny grafik pracy

  • możliwość pracy dorywczej, kilka godzin dziennie, weekendowo czy popołudniami

  • przyjazną atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu tel 73*******40.

Lokalizacja

Ruciane-Nida,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ruciane-Nida
ID: 813447552