2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Wielkopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Jastrowie
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca Pomoc kuchenna / Kucharz / Dostawca Potraw/

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrowie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do pracy na stanowisko pomoc kuchenna oraz dostawca potraw. Praca w miejscowości Jastrowie.

Obowiązki / Wymagania :

Przygotowywanie i wydawanie posiłków,

Dbanie o czystość i higienę miejsca pracy,

Dostarczanie posiłków pod wskazany adres,

Minimum wiedzy gastronomicznej,

Książeczka sanepidu,

Dobra komunikacja z ludzmi,

Mile widziane doświadczenie,

Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat lub zlecenie,

Elastyczny czas pracy,

Atrakcyjne warunki pracy,

Miłą atmosferę,

Wynagrodzenie względem umiejętności.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze stopką zezwalającą na wykorzystanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Więcej informacji pod numerem telefonu 72*******56.

Lokalizacja

Jastrowie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jastrowie
ID: 732583363