2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krzywaczka
Dodane Dzisiaj o 08:44

praca pomocnik lakiernika (lakiernia proszkowa)

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Krzywaczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Honorata Mazur HMM to firma zajmująca się kompleksową obróbką metalu z siedzibą w Krzywaczce między Krakowem a Myślenicami. Dla naszych klientów świadczymy usługi kompleksowo, co dzień dbając o to, aby ich produkty spełniały wszystkie wymagania. Na zlecenie naszych partnerów wykonujemy m.in. elementy meblowe, konstrukcję systemów magazynowych, obudowy i podzespoły maszyn. Cenimy sobie relacje partnerskie dlatego, dbamy o wysoką jakość naszych usług. Lubimy, gdy w naszej firmie pracownicy dobrze się czują więc doceniamy naszych fachowców. W związku z prężnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko POMOCNIK LAKIERNIKA (LAKIERNIA PROSZKOWA).

Twój zakres obowiązków

Przygotowanie detali do malowania. Malowanie proszkowe detali. Pakowanie i kontrola jakości.

Wymagania ( możliwość przyuczenia)

Precyzja i estetyka wykonywania

Sumienność

Samodzielna organizacja pracy

Zaangażowanie w swoje obowiązki

Umiejętność współpracy

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Premie uznaniowe

Dodatkowe ubezpieczenie

Wsparcie na każdym etapie

Pyszną kawę

Pracę w młodym, przyjaznym zespole

Podane wynagrodzenie + premia

Lokalizacja

Krzywaczka,

Małopolskie

Małopolskie, Krzywaczka
ID: 912115662