2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Radom
Dodane 07 maja 2024

Praca pon-pt, godz 8-16, wolne weekendy!

Wynagrodzenie

4 250 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Modern Financial Systems realizująca projekt związany z obsługą klienta poszukuje energicznych osób na stanowisko: Specjalista ds. kontaktu z klientem.

Oferujemy:

• Stałą podstawę (uczniowie, studenci – pełna kwota bez potrąceń)

• Prowizję za wyniki + liczne bonusy

• umowę zlecenie/umowę o pracę

• Elastyczny bądź stały grafik

• Narzędzia niezbędne do pracy

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi klienta

• Pracę w młodym, zgranym, zespole

• Dogodną lokalizację miejsca wykonywanej pracy

Zakres zadań:

• Prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi Klientami

• Przedstawianie oferty handlowej

• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

• Dyspozycyjności pon-pt 8-16

• Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

• Dobra organizacja pracy własnej

• Komunikatywność, zaangażowanie

• Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Masz wybór czy będziesz u nas przez chwilę czy zostaniesz z nami na dłużej!

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 833557055