2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Końskie
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca Pośrednik Nieruchomości Kraków DUŻE WYNAGRODZENIE

Wynagrodzenie

10 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Końskie

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Biuro Estate Lew Invest poszukuje osób bądź par na stanowisko Pośrednik Nieruchomości na terenie Krakowa.

Wynagrodzenie 10 000zł netto plus 80% prowizja w ścisłym centrum Krakowa.

Poszukujemy osób do pracy w biurze nieruchomości, z możliwością zakwaterowania w mieszkaniach na nowoczesnym osiedlu w centrum Krakowa.

Oferujemy

-wysoka podstawa 10 000zł netto wynagrodzenia oraz 80 % prowizji od przeprowadzonej transakcji,

-kontrakt B2B

-szeroką bazę ofert nieruchomości na start,

-możliwość zakwaterowania na nowoczesnym osiedlu w pobliżu centrum miasta

Twój zakres obowiązków

-aktywne pozyskiwanie nieruchomości do bazy,

-przygotowanie ofert do sprzedaży lub wynajmu,

-prezentacja nieruchomości,

-utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

Nasze wymagania

-dyspozycyjność,

-umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,

-samodzielność w działaniu,

-umiejętność budowania relacji z klientem,

-znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z klientem,

-wykształcenie min. średnie

Prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 79*******73, 51*******19, 795 816 033

Lokalizacja

Końskie,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Końskie
ID: 861763609