2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Sławno
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca - Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sławno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego Zakładu Produkcyjnego w Sławnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier

ZADANIA:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów (części zamiennych i i narzędzi) z magazynu

  • Nadzór i ewidencja nad stanami magazynowymi części zamiennych i narzędzi

  • Nadzorowanie i dbanie o powierzone wyposażenie magazynu i narzędzia pracy

  • Planowanie i sporządzanie zapotrzebowania na części zamienne i narzędzia

  • Dbanie o porządek na magazynie.

  • Przestrzeganie przepisów BHP

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Posiadanie uprawnień do kierowania wózkiem widłowym

  • Dyspozycyjność, uczciwość, dokładność;

  • Zaangażowanie w pracę oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania;

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym

OFERUJEMY:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Benefity pozapłacowe i premie

  • Praca dedykowana dla mężczyzn

Osoby zainteresowane proszone są o odpowiedź na ogłoszenie wysyłając CV lub osobiście w siedzibie Zakładu pod adresem: Ul. Leśna 4, 26-332 Sławno

Lokalizacja

Sławno,

Łódzkie

Łódzkie, Sławno
ID: 788860228