2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rymań
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca - pracownik produkcji

Lokalizacja

Rymań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkująca kontenery stalowe oraz przyczepy samochodowe poszukuje pracowników produkcyjnych.

Zadania:

·         obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych (wiercenie, nitowanie, cięcie),

·         prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zadań.

Wymagania:

·         obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy :

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         pracę z najnowszymi technologiami,

·         szkolenia zawodowe,

·         możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,

·         pakiet benefitów pozapłacowych (częściowe pokrycie kosztów dojazdów, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS),

·         zagwarantowanie zakwaterowania dla obcokrajowców.

Lokalizacja

Rymań,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rymań
ID: 891807358