2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Warszawa
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Białołęka
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca Pracownik terenow zieleni - ogrodnik

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

O nas

Od wielu lat zajmujemy się zakładaniem i pielęgnacją terenów zieleni. Stale się rozwijamy i mamy już sporą grupę stałych, zadowolonych klientów. W realizacjach kładziemy nacisk na jakość i precyzję wykonania.

Poszukujemy od zaraz osób do zgranego młodego zespołu zajmującego się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Praca głównie w Warszawie na Białołęce ale działamy też w innych dzielnicach Warszawy i w bliskich okolicach.

Zakres obowiązków

  • pielęgnowanie i dbanie o rośliny, kwiaty, trawniki i drzewa na terenie zieleni

  • regularne koszenie trawników oraz przycinanie żywopłotów i krzewów

  • odchwaszczanie rabat kwiatowych oraz pielęgnacja kwiatów i roślin ozdobnych

  • nawożenie roślin

  • prace porządkowe

  • prace związane z zakładaniem i pielęgnacją ogrodów

  • dbanie o estetykę terenów zielonych oraz utrzymanie ich w czystości

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży, jeżeli jednak nie masz doświadczenia a masz duże chęci do pracy i lubisz prace w zieleni nic nie stoi na przeszkodzie abyś do nas dołączył

To oferujemy

  • Praca w młodym zgranym zespole

  • Miła atmosfera pracy

  • Możliwość ustalenia indywidualnego grafiku

  • Stały rozwój i zdobywanie doświadczenia

Zapytania oraz CV proszę przesyłać przez formularz OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 913889218