2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 22 maja 2024

Praca - Produkcja, Aparatowy Produkcji w CIECH Pianki

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

CIECH Pianki (działający poprzednio w strukturach Zachem S.A.) zajmuje się produkcją i sprzedażą pianek PUR. Koncentrujemy swoją działalność operacyjną głównie na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Wytwarzamy i sprzedajemy najwyższej jakości pianki poliuretanowe.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa instalacji do cięcia pianki PUR

  • Obsługa instalacji do składowania pianki PUR

  • Nadzór nad jakością wytwarzanych wyrobów

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • Pobieranie próbek do badań jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

  • Dodatek za pracę w systemie zmianowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przejrzysty system premiowy oparty na celach kwartalnych

  • Spotkania integracyjne / pikniki rodzinne

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in.: świadczenie świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci oraz pracowników, świadczenie wakacyjne, dofinansowanie do wypoczynku (pracownik i dziecko)

  • Program poleceń pracowników - wypłata bonusu za zatrudnienie poleconego pracownika

Siedziba firmy: Hutnicza 123, 85-873 Bydgoszcz

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916959322