2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrów Wielkopolski
Dodane 21 maja 2024

Praca - produkcja operator pieca; WAZA Wysocko Małe | od zaraz

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma P.P.H. 'WAZA" s.c. z siedzibą we Wysocku Małym poszukuje osoby rzetelnej i odpowiedzialnej na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY - operator pieca do wypału porcelany.

Orientacyjny zakres obowiązków:

  • obsługa pieca do wypału porcelany;

  • kontrola jakości podczas wykonywanej pracy;

  • szykowanie i pakowanie towarów;

  • pomoc przy pracach na hali produkcyjnej oraz w magazynie.

Oferujemy:

  • okres próbny 3 miesiące (wynagrodzenie od 4.800zł brutto / mc);

  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym na umową o pracę na czas nieokreślony;

  • 4-zmianowy system pracy

 Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej lub produkcyjnej;

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • odpowiedzialność, rzetelność;

  • umiejętność organizowania pracy własnej.

Zapraszamy do przesyłania CV

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 501397928