2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dariusz & Olga
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca produkcyjna w Holandii, gwarancja godzin, gwarancja satysfakcji

Wynagrodzenie

9 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Nazywam się Dariusz. Od siedmiu lat jestem rekruterem w FHS. Doskonale zdaje sobie sprawę, że dobrze wykonana praca moja i mojego zespołu może zmienić życie nie jednej osoby na lepsze! Traktuję rekrutację nie tylko jako źródło dochodu, ale także jako życiową misję. Pomaganie ludziom daje mi dużo radości :)

7 powodów, dla których warto podjąć prace w FHS:

  • Stawki brutto od € 13,27 do € 18,00 (plus dodatki za nadgodziny) z gwarancja min. 36 godzin tygodniowo (stawki na wiekowce od € 12,12!)

  • Darmowy transport do pracy, Bonus dla kierowców miedzy €30 a €100 (netto tygodniowo)

  • Stały kontrakt (po przepracowaniu jednego roku)

  • Bardzo dobre ubezpieczenie zdrowotne W Holandii,

  • Certyfikowane zakwaterowanie w wysokości €115 (tygodniowo) z redukcja kosztów nawet do 50% (ET)

  • Bezpłatne wsparcie socjalne W razie potrzeby (np. pilna pomoc medyczna)

  • Akademia talentów: Bezpłatne kursy językowe i branżowe.

  • szukasz sposobu by poprawić sytuację finansową swoją lub swojej rodziny

  • chcesz zamieszkać sam, w parze, lub z grupka znajomych na dłużej w Holandi i znaleźć tu swoje miejsce na Ziemii

  • szukasz pracy połączonej z wakacjami nad morzem podczas letniego sezonu

  • chcesz nawiązać międzynarodowe kontakty- zatrudniamy ludzi z Włoch, Portugalii. Hiszpanii, Chorwacji, Francji, Anglii, Słowacji itd.

  • chcesz przeżyć przygodę życia- akurat w tym mogę pomóc Ci na dwa sposoby. Po pierwsze: dam Ci pracę i podreperujesz swój budżet, a potem zapraszam Cię do Gambii- najmniejszego kraju afryki kontynentalnej. Obecnie tu mieszkam i chętnie pokaże Ci ten egzotyczny kraj i zobaczysz na własne oczy czym zajmuje się nasza fundacja!

Obecnie szukamy pracowników na ofertę: pracownik w sektorze produkcyjnym. Zadania:

  • pakowanie sałatek;

  • pakowanie wędlin;

  • pakowanie sera tartego i sera w plastrach;

  • zbieranie zamówień;

  • robienie przekąsek dla linii lotniczych KLM;

  • produkcja wege burgerów;

  • produkcja marcepanu;

  • przygotowywanie gotowych posiłków;

  • operowanie maszynami produkcyjnymi.

Każdy znajdzie coś dla siebie! Gwarantuję :)

Możesz podjąć u nas pracę tylko jeśli masz ważny i nieuszkodzony dowód osobisty lub paszport, własne konto bankowe i posiadasz obywatelstwo dowolnego kraju należącego do Unii Europejskiej.

  • Dla osób które zatrudniamy organizujemy także zakwaterowanie. Pokoje przeważnie 2-osobowe w domach jednorodzinnych na terenie miasta. Mamy także hotele pracownicze i mieszkania w bloku.

  • Pracując u nas będziesz miał bardzo dobre ubezpieczenie.

  • Za darmo zatroszczymy się o Twój transport do pracy!

Czekam na Twój telefon! Jeśli jednak chcesz bym to ja lub ktos z mojej drużyny zadzwonił do Ciebie z gotową ofertą pracy to aplikuj i wypełnienij formularz!

Dobra rada: Przeglądając ogłoszenia nie sugeruj się wysokością stawki. Wiele agencji podaje stawki powiększone o dodatek wakacyjny. My tego nie robimy bo uważam, że to nie fair wobec Ciebie. Dodatek wakacyjny nie jest częścią stawki i w 100% Ci się należy :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 903848613