2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane Dzisiaj o 09:47

Praca Przedstawiciel bankowy, finanse bankowość, Lublin

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Zarobki 5 tys. - 25 tys.

Przedstawiciel Bankowy

Lublin i okolice

Jeżeli zależy Ci na dobrych nieograniczonych górną granicą zarobkach, a kontakt z klientem z segmentu przedsiębiorców nie jest Ci obcy

Dołącz do nas jako Przedstawiciel Bankowy dla ING Banku Śląskiego

Zapewniamy:

• 4 miesięczny Pakiet “Na Start” – pieniądze, które pomogą Ci zaspokoić podstawowe potrzeby Twojej działalności gospodarczej

 • Wynagrodzenie za każdy sprzedany produkt bankowy– Twoje zaangażowanie będzie miało realne przełożenie na Twoje zarobki (brak górnej granicy wynagrodzenia łącznego)

• Dostęp do szerokiej gamy produktów ING Banku Śląskiego, które będziesz mógł proponować swoim klientom,

• Wsparcie merytoryczne doświadczonego Koordynatora, który wprowadzi Cię w tajniki świata finansów,

Benefity: LUXMED, Multisport, WARTA

Potencjalnych klientów,

Samodzielność w planowaniu swoich aktywności ,

Niekorporacyjną atmosferę,

• Pakiety szkoleń wprowadzających i rozwijających umiejętności,

• Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Twoje zadania:

• Sprzedaż produktów bankowych ING Bank Śląski

• Przeprowadzanie profesjonalnych, zgodnych z najwyższymi standardami rozmów telefonicznych i spotkań z klientami

• Dbanie o nienaganny wizerunek Firmy.

 Czego oczekujemy?

• Własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia – warunek konieczny,

• Wysokiej komunikatywności,

• Wysokich zdolności interpersonalnych i profesjonalnego podejścia do Klienta,

• Dobrego nastawienia, chęci i motywacji do działania

Informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami - bo szanujemy Twój czas

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 710870111