2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Leśna Dolina
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca / Przedstawiciel Handlowy / Auto Partner SA / Białystok

Lokalizacja

Białystok, Leśna Dolina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

„FIRMA TO LUDZIE” - naszą pozycję na rynku budujemy w oparciu o wiedzę i kwalifikacje pracowników. To oni są naszym największym kapitałem, bez którego firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. Zatrudniamy ponad 2500 pracowników, z czego ok. 1000 osób w centrum logistyczno-dystrybucyjnym w Bieruniu zapewnia nieprzerwane dostawy szerokiego asortymentu części samochodowych. Nasz zespół tworzą również specjaliści różnych dziedzin, wyspecjalizowani doradcy klienta i przedstawiciele oraz kadra menedżerska, otwarta na nieszablonowe działania i inicjatywy.

To co nas wyróżnia, to przede wszystkim ZAANGAŻOWANI LUDZIE, KTÓRZY TWORZĄ Auto Partner S.A.

Dołącz do naszego zespołu, pracuj z nami!

Kogo poszukujemy:

  • ludzi chętnych do intensywnej i rozwojowej pracy, wykazujących się kreatywnością i otwartością,

  • mile widziane osoby ze znajomością branży motoryzacyjnej z udokumentowanym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.

Główne zadania:

  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,

  • pozyskiwanie i rejestrowanie nowych klientów,

  • informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy - w tym o aktualnych promocjach.

Wymagania:

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej z udokumentowanym doświadczeniem na podobnym stanowisku,

  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,

  • silna motywacja do osiągania celów,

  • dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań,

  • kreatywność, otwartość i chęć do intensywnej pracy,

  • prawo jazdy kat B,

  • wykształcenie min. średnie,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w notowanej na giełdzie spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do karnetu sportowego,

  • pakiet socjalny,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • konkursy pracownicze z nagrodami,

  • dodatkowe zniżki w systemie kafeteryjnym,

  • zniżki pracownicze na części i akcesoria samochodowe i motocyklowe,

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Leśna Dolina
ID: 912613788