2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzezawa
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca Przedstawiciel Handlowy-branża winiarska

Lokalizacja

Rzezawa

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się importem win francuskich. Poszukujemy pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy- branża winiarska

 Twój zakres obowiązków:

Sprzedaż win (segment HoReCa, sklepy specjalistyczne na ternie Polski południowej)

Poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Budowanie długoterminowych relacji z klientami

Realizacja planów sprzedażowych i marżowych, raportowanie działań sprzedażowych

Przedstawianie własnych propozycji strategii i działań sprzedażowych

Negocjowanie warunków kontraktów z klientami, dbanie o terminowe płatności  z własnego portfela klientów

Współpraca z działem zakupów

Przeprowadzenia szkoleń i degustacji  z zakresu sprzedawanego asortymentu

Dbanie o wizerunek firmy

 Nasze wymagania

 Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży/przedstawiciel handlowy branży HORECA, B2B - sprzedaż wina.

Wiedza o winach poparta kursem sommelierskim – mile widziany

Znajomość rynku oraz standardów obsługi klienta

Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Umiejętność przeprowadzania szkoleń, degustacji

Inicjatywa i samodzielność w działaniu

Determinacja na osiąganie wyników

Odpowiedzialność i rzetelność

Systematyczność i konsekwencja w działaniu

Umiejętność organizacji pracy własnej

Prawo jazdy kategorii B , znajomość pakietu  MS Office

Lokalizacja

Rzezawa,

Małopolskie

Małopolskie, Rzezawa
ID: 914173208