2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bielawa
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca Przedstawiciel Handlowy Indigo Bielawa

Lokalizacja

Bielawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Ewelina Fedorowicz Oficjalny dystrybutor marki Indigo.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy.

Praca na terenie Dolnego Śląska.

Zakres obowiązków:

·        Sprzedaż i promocja  oferowanych produktów na podległym terenie

·        Realizacja planów sprzedaży

·        Prezentacja aktuanej oferty produktowej

·        Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych z klientem

·        Aktywna praca nad pozyskiwaniem nowych Klientów

·        śledzenie zmian i nowości w branży

·        Raportowanie wyników pracy

·        Profesjonalna obsługa Klienta

·        Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz długotrwałych relacji z Klientem

·        Stała współpraca z salonami kosmetycznymi w podległym regionie

·        Samodzielne planowanie pracy ( wcześniejsze ustalenie tras)

Wymagania:

·        Prawo jazdy kat.B

·        Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

·        Komunikatywność, umiejętność i łatwość budowania relacji z Klientem

·        Znajomość technik negocjacji oraz sprzedaży

·        Podstawowe umiejętności analityczne

·        Doskonała organizacja pracy , samodzielność oraz konsekwencja w dążeniu do celu

·        Zamówienia towaru, pilnowanie stanów magazynowych, dbałość o produkty

·        Realizacja celów sprzedażowych

·        Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

·      Szkolenie produktowe

·        Praca od poniedziałku- piątku

·        Wsparcie na każdym etapie współpracy

·        Samochód służbowy, telefon , kasa fiskalna

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Lokalizacja

Bielawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielawa
ID: 425686261