2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podkarpackie
  6. Kucharz - Przemyśl
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca Przemyśl/Kucharz

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy kucharza do prężnie rozwijającej się Restauracji w Przemyślu.

Twój zakres obowiązków:

Tworzenie listy zakupów

Nadzór nad jakością wydawanych dań

Organizacja pracy własnej i kucharzy

Przygotowywanie grafików

Przygotowywanie nowych propozycji menu oraz utrzymywanie odpowiednich receptur

Nasze wymagania:

Doświadczenia na stanowisku Szef kuchni

Znajomości różnych technik kulinarnych

Kreatywności i umiejętności eksperymentowania z potrawami

Znajomości i przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w kuchni

Umiejętności pracy w zespole i efektywnej komunikacji z innymi członkami personelu

Dbałości o estetykę i prezentację potraw

Szybkiego tempa pracy i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Skrupulatności i dokładności w wykonywaniu zadań

Otwartości na nowe trendy i umiejętności adaptacji do różnych rodzajów kuchni

Dyspozycyjności do pracy w różnych zmianach, w tym wieczorami i weekendami

Motywacji do ciągłego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w dziedzinie kulinariów.

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 868293347