2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Włocławek
Dodane 06 maja 2024

Praca przy elewacjach/ Фасадчики в Литву

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Agencja rekrutacyjna EROVAS Polska (KRAZ nr 24329) poszukuje najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Pracownik na elewacji mokrej oraz wentylowanej

Miejsce pracy: Litwa (Kłajpeda)

Co oferujemy:

1. Forma zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia

2. Stawka: 15 euro netto / m kw. (1500 - 3000 euro miesięcznie).

3. Od poniedziałku do piątku 8.00 - 17.00.

4. Firma gwarantuje: zakwaterowanie 2 osoby w pok. (czynsz 100 euro), dojazd do pracy, odzież robocza.

Wymagania: znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego.

Zakres obowiązków: malowanie, tynkowanie, ocieplanie, okładziny elewacyjne budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, sprzątanie stanowisk pracy.

Telefon kontaktowy +48 79*******99 (Whatsapp, Telegram),

+48**********74 Viber

ewentualnie odpowiadamy na wiadomości przez OLX.

Кадровое агентство EROVAS Polska (KRAZ nr 24329) ищет лучших сотрудников польского рынка для работы на вакансию

Фасадчик (на мокрый и вентилированый фасад)

Место работы: Литва (г. Клайпеда)

Мы предлагаем:

1. Форма трудоустройства на основе договора-поручения (umowа zlecenia)

2. Ставка: 15 евро нетто / м кв. работы (1500 - 3000 евро в месяц).

3. Пн - Пт с 8:00 до 17:00.

4. Компания гарантирует: проживание 2 чел/комнате (100 евро за ком. услуги), транспорт до работы, спецодежда.

Требования: Знание русского или английского языка.

Обязанности: покраска, оштукатуривание, утепление, облицовка фасада жилых и общественных строений, уборка рабочего места.

Тел для контакта +48 79*******99 (Whatsapp, Telegram),

+48**********74 только Viber, также отвечаем на сообщениях в OLX.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 909177390