2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Słubice
Dział Rekrutacji Samsic Polska
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca przy granicy od 10 000 PLN brutto- Niemcy

Wynagrodzenie

59 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą Samsic. Poszukujemy pracowników porządkowych do sprzątania największej fabryki samochodów elektrycznych w Europie.

Oferujemy:

  • Stawkę 60 zł brutto/h,

  • Polską umowę zlecenie,

  • Pracę na dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00,

  • Pracę w soboty tylko dla chętnych,

  • Obiad dla pracowników w cenie 4,5 €.

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie nowoczesnej hali produkcyjnej oraz biura,

  • Sprzątanie toalet: mycie sanitariatów, dokładanie papieru i ręczników papierowych, mycie podłóg, mycie toalet,

  • Utrzymywanie w czystości jadalni oraz kantyny pracowniczej,

  • Raz w tygodniu sprzątanie przemysłowe maszyn i robotów.

Wymagania:

  • Gotowość do dojazdów do pracy we własnym zakresie- ok. 70 km od granicy polsko-niemieckiej,

  • Mile widziane osoby z własnymi samochodami,

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Systematyczność, dokładność i obowiązkowość.

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 912454029