2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
ExpertJob
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca Przy Kwiatach i Warzywach

Wynagrodzenie

65 - 85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca za Granicą! Pracownik Ogrodnictwa w Holandii - Okolice Hagi

Poszukujemy pojedynczych osób lub par do pracy przy kwiatach i warzywach w okolicach Hagi w Holandii. Jeśli masz pasję do ogrodnictwa i chciałbyś doświadczyć pracy w jednym z najbardziej rozwiniętych sektorów w Holandii, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

Zbieranie i pielęgnacja kwiatów lub warzyw

Prace ogrodnicze zgodnie z wytycznymi

Przygotowanie zamówień do wysyłki na hali , sortowanie , pakowanie i prace związane kontrolą jakości produktu

Wymagania:

Preferowane posiadanie prawa jazdy kat. B

Znajomość języka angielskiego (niekonieczna, ale mile widziana)

Chęć do pracy i zaangażowanie

Możliwość pracy w systemie zmianowym

Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa 13,27 euro, plus dodatki wakacyjne i urlopowe

System wypłat w tygodniówkach

Możliwość zakwaterowania w komfortowych warunkach

Bezpłatny transport do miejsca pracy

Pełną obsługę administracyjną i wsparcie tłumacza na miejscu

Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz powyższe wymagania, skontaktuj się z nami już dziś! Daj sobie szansę na ciekawą i stabilną pracę w uznanej firmie ogrodniczej w Holandii.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 909626982