2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeczyca-Kolonia
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca przy organizacji Imprez Firmowych/Gry Paintball/Praca od Zaraz!

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeczyca-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

PRACA OD ZARAZ !!

Poszukujemy osoby dynamicznej i kreatywnej na stanowisko Koordynatora Imprez Eventowych. Głównym zadaniem będzie organizacja oraz koordynacja imprez paintballowych, dbanie o teren oraz promocja ofert wśród szkół i firm.

Pole oraz organizacja imprez w bliskiej odległości Kazimierza Dolnego!

Obowiązki:

• Organizacja i koordynacja imprez paintballowych dla klientów indywidualnych, grup szkolnych oraz firmowych.

• Pielęgnowanie i utrzymanie terenu do gry w paintball, dbanie o jego czystość i bezpieczeństwo.

• Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez promocję ofert wśród szkół i firm, przygotowywanie i prezentowanie propozycji ofertowych.

• Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta oraz zapewnienie pozytywnej atmosfery podczas imprez.

• Dbanie o sprzęt oraz jego konserwacja

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.

• Kreatywność i inicjatywa w działaniu, gotowość do podejmowania innowacyjnych rozwiązań.

• Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do podróży służbowych.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od grup

• Pracę w dynamicznym środowisku oraz możliwość rozwoju zawodowego.

• Bardzo dobre wynagrodzenie, możliwość zarobienia w weekend nawet 1500zł.

• Możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów na imprezy paintballowe dla siebie oraz bliskich.

• Auto służbowe

Jeśli jesteś osobą pełną energii, lubiącą pracę z ludźmi i posiadającą zapał do organizacji wydarzeń, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórz niezapomniane emocje podczas imprez paintballowych!

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email lub zadzwoń do nas !

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Możliwość aplikacji bez CV zadzwoń do NAS !

Lokalizacja

Rzeczyca-Kolonia,

Lubelskie

Lubelskie, Rzeczyca-Kolonia
ID: 911967567