2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Dzierzążenko
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca przy produkcji

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dzierzążenko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Praca dla mężczyzn

Miejsce pracy: Dzierzążenko koło Złotowa

Godziny pracy: 7-15

Praca jednozmianowa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie komponentów do produkcji

  • Kompletowanie zamówień według specyfikacji

  • Pakowanie zamówień w kartony

  • Zachowanie ciągłości produkcyjnej zgodnie z przyjętym planem

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

- umiejętność obsługi podstawowych narzędzi

- dokładność,

- umiejętność pracy w zespole,

- uczciwość, sumienność,

- pracowitość i chęci do pracy,

Doświadczenie w branży osłon okiennych mile widziane.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Stabilne warunki zatrudnienia; umowa o pracę + system premiowy

Pracę w przyjaznej atmosferze, zorientowanej na ludzi i wspólne osiąganie wyników

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

CV proszę kierować za pomocą systemu OLX lub ma maila

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz. 883 ze zm.)

Plisseeo group Waldemar Kozieł

Tel: 51*******01

Ul. Wiatrakowa 84

77-400 Złotów

Lokalizacja

Dzierzążenko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dzierzążenko
ID: 911145752