2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Brzesko
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca przy produkcji banerów na okres około 1,5 miesiąca

Lokalizacja

Brzesko

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy energicznych i sumiennych osób które dołączą do naszego zespołu. Praca przy produkcji banerów w systemie zmianowym. Praca obejmuje różnorodne zadania związane z procesem produkcji banerów, w tym drukowanie na ploterze oraz obróbkę banerów, taką jak cięcie, oczkowanie i pakowanie.

Wymagania:

  • Umiejętność wykonywania prac manualnych.

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Doświadczenie w pracy w branży reklamowej będzie mile widziane, jednak nie jest konieczne.

Obowiązki:

  • Drukowanie banerów na ploterze zgodnie z określonymi specyfikacjami.

  • Wykonywanie operacji obróbki banerów, takich jak cięcie, oczkowanie i pakowanie.

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykończenia produktów.

  • Współpraca z zespołem w celu efektywnej realizacji zadań produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Pracę na okres około 1,5 miesiąca z możliwością przedłużenia.

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku pracy.

  • Przyjazną atmosferę w zespole oraz profesjonalne wsparcie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 60*******10.

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 912883149